Projekty, aranżacje i wystrój wnętrz

Wykonywany przez nas kompleksowy projekt wnętrz podzielony jest na kilka etapów:

Etap I INWENTARYZACJA:

Podczas pierwszej wizyty w projektowanym lokalu wykonywana jest przez nas bardzo dokładna dokumentacja fotograficzna oraz dokonane zostaja pomiary wszystkich pomieszczeń. Na podstawie tych danych sporządzona zostaje przez naszych architektów dokładna inwentaryzacja pomieszczeń, dzięki której projekty wnętrz zgodne są z realnym wymiarem pomieszczeń.

Etap II PROJEKT KONCEPCYJNY:

Nasz zespół przygotowuje 2-3 koncepcyjne projekty wnętrz na podstawie wcześniejszych rozmów z Klientem. Każda z koncepcji jest bardzo dokładnie opisana, dodatkowo organizujemy spotkanie w celu omówienia każdej z koncepcji oraz pomocy w wybraniu najlepszego rozwiązania, dzięki czemu proponowane przez nas aranżacje wnętrz w 100% odpowiadają potrzebom naszych klientów. Na tej podstawie tworzymy projekt układu funkcjonalnego w postaci rzutu, na którym rozrysowane są propozycje układu ścian działowych, rozkładu mebli oraz urządzeń sanitarnych.

Etap III WIZUALIZACJE:

Jest to jeden z ważniejszych z punktu widzenia Klientów etap. Duży nacisk kładziemy na fotorealistyczny wygląd naszych wizualizacji, dzięki czemu nasi Klienci są w stanie dokładnie wyobrazić sobie efekt końcowy projektu oraz to jak będzie wyglądał wystój wnętrz ich mieszkania.

Etap IV PROJEKT WYKONAWCZY:

Po dokładnym omówieniu wizualizacji z Klientem przystępujemy do prac nad projektem wykonawczym. Projekt ten zawiera dokładnie rozrysowany układ mebli, ich wymiary oraz materiały z których mają być wykonane, projekty branżowe ( elektryka, hydraulika), dobór wszystkich elementów, rozrysowanie posadzek oraz sufitów. Po zakończeniu projektu wykonawczego zostaje przez nas sporządzony kosztorys produktowy zawierający wszystkie ceny oraz ilości potrzebnych materiałów, dzięki czemu nasze projekty mieszkań są kompletne, a nasi Klienci mogą przystąpić do realizacji.

Usługi