Targi Mieszkaniowe 2019 Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

GODZINY OTWARCIA:69. edycja największych na Mazowszu Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się w dniach 16 i 17 listopada na PGE Narodowym

GODZINY OTWARCIA TARGÓW:

16 listopada (sobota) w godzinach 10.00-17.00
17 listopada (niedziela) w godzinach 10.00-16.00

W listopadzie PGE Narodowy będzie miejscem, w którym odbędą się  Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Będzie można zapoznać się na nich z ofertą zarówno nowych nieruchomości jak i tych z rynku wtórnego. Wśród około 200 wystawców będzie można porozmawiać z deweloperami, przedstawicielami agencji nieruchomości oraz przedstawicielami banków, którzy pomogą nam w wyborze odpowiedniego dla nas oraz dla naszej rodziny mieszkania lub domu. Zaznajomić się będzie można również z ofertą skierowaną do osób chcących skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych popularnie zwanym MDM.

Targowe-Centrum-Bezpłatnych-Porad

Targowe Centrum Bezpłatnych Porad

Oprócz propozycji przedstawionej przez deweloperów i biura nieruchomości będzie można skorzystać z usług Targowego Centrum Bezpłatnych Porad na którym będzie można zaczerpnąć wiedzy od specjalistów z branży finansowej, prawnej, podatkowej oraz architektury wnętrz. Tam też skonsultować się będzie można ze specjalistami z naszej pracowni. Pomożemy w doborze odpowiedniego mieszkania oraz jego aranżacji. Doradzimy jak negocjować z deweloperem, aby w koszt mieszkania wliczone zostały zmiany funkcjonalne, indywidualnie dopasowane do naszych potrzeb. Podpowiemy jak zmienić układ ścian oraz do jakiego etapu możemy go naruszać, aby nie osłabić konstrukcji nośnej budynku. Zapraszamy do wzięcia ze sobą rzutów mieszkania-rozrysujemy razem, w oparciu o Wasze potrzeby układ funkcjonalny, doradzimy jak najefektywniej wykorzystać przestrzeń oraz zaproponujemy nowoczesne rozwiązania mające znaczący wpływ na komfort życia w naszym M. Podpowiemy też czego wymagać oraz na co zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania od dewelopera zarówno od strony prawnej jak i technicznej.

Zapraszamy na stoisko nr.7  Progetti Architektura

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE