Progetti Architektura to absolutnie doświadczeni projektanci wnętrz. Nasz architekt, projektant oraz dekorator wnętrz – dla nich projektowanie to prawdziwa pasja a każdy kolejny projekt stanowi wyzwanie, nieważne czy jest to projekt mebla czy kilkusetmetrowy projekt komercyjnego wnętrza.

Nasz zespół od lat śledzi światowe trendy w aranżacji wnętrz przenosząc najnowsze rozwiązania na tworzone aranżacje. Głównym założeniem naszych projektów, oprócz estetyki wnętrza jest też jego funkcjonalność. Nasi architekci wnętrz duży nacisk kładą na wygodę oraz komfort użytkowania zaprojektowanych przez nasz zespół pomieszczeń. Wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu pozwala nam również doradzić Państwu jak zaaranżować wnętrze, aby było ono wygodne przy codziennym użytkowaniu. W naszej pracowni pracujemy zespołowo-każdy projekt omawiamy na spotkaniach tworząc tzw.”burzę mózgów” dzięki czemu nasze pomysły na projekty wnętrz są nieszablonowe i nowatorskie. Nasi architekci wnętrz cały czas poszerzają swoją wiedzę o najnowsze technologie i rozwiązania biorąc regularnie udział w branżowych spotkaniach. Wyczucie kolorów, doświadczenie oraz wyobraźnia przestrzenna naszych dekoratorów wnętrz sprawia że projektowane przez nas mieszkania wygladają nowocześnie, są przyjazne dla użytkowników a przy tym mają ponadczasowy urok.

Oprócz architektów w naszej pracowni są też specjaliści zajmujący się zarządzaniem projektami oraz kierowaniem ich realizacją- jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ odpowiednio przeszkolona osoba, z dużym doświadczeniem jest w stanie przeprowadzić  inwestycję sprawnie i terminowo oraz odpowiednio koordynować wszystkie zamówienia. Współpracujemy też z inspektorem nadzoru budowlanego, który profesjonalnie odbierze mieszkanie lub dom od dewelopera oraz pomoże w sporządzeniu protokołu odbioru.

Naszym zadaniem jest zagwarantować Państwu projekty wnętrz najwyższej jakości, które będą odpowiednie również dla najbardziej wymagających Klientów.

Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio i do spotkania w naszej pracowni, na którym będziemy mogli dokładniej opowiedzieć Państwu jak wygląda współpraca z nami, jak odbywa się etap projektowania wnętrz mieszkań, domów lub użyteczności publicznej a także jak wygląda realizacja projektu z naszym nadzorem.


ORYGINALNE PROJEKTY
Każda z naszych koncepcji jest nieszablonowa, jest źródłem inspiracji i pomysłów. Nasze projekty są połączeniem estetyki, funkcjonalności oraz jakości wykonania, ponieważ oprócz samego projektu zajmujemy się też kompleksową realizacją. Zależy nam aby nasze projekty wykonane były perfekcyjnie, dlatego przez cały czas trwania prac nadzorujemy ich zgodność z projektem.
Jesteśmy w stałym kontakcie z Inwestorem, przez co na bieżąco będą Państwo informowani o przebiegu prac.


NA MIARĘ
Nasze projekty dostosowujemy do potrzeb Klienta. Zależy nam, aby aspiracje klienta połączone były z estetyką oraz funkcjonalnością i ekonomią- w przygotowanym przez nas kosztorysie uwzględniamy wyceny wszystkich elementów wyposażenia oraz prac budowlanych.PASJA
Architektura jest naszą pasją, którą dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, dzięki czemu tworzymy ponadczasowe projekty na najwyższym poziomie.


FACHOWCY
Jesteśmy na bieżaco z najnowszymi trendami oraz rozwiązaniami technicznymi, dzięki czemu każdy nasz projekt jest coraz lepszy, na najwyższym możliwym poziomie. Prowadzimy fachowe doradztwo przy wyborze materiałów wykończeniowych. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, posiadamy własną ekipę remontową, dzięki czemu możemy zminimalizować usterki podczas realizacji projektu.
Nasza pomoc podczas remontu pomaga również zminimalizować pracę naszego Klienta do niezbędnego minimum. Sami dbamy o każdy szczegół inwestycji dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalną, kompleksową obsługę inwestycji.